Categories Sprzęt

Pralka BOSCH WAB2028SPL – Recenzja

Pralka to niezbędne wyposażenie każdego domu. Raczej ciężko sobie wyobrazić w dzisiejszych czasach pranie ręczne, szczególnie w przypadku kilkuosobowych rodzin. Rynek pralek jest bardzo rozwinięty. Dostępne są przeróżne modele różniące się funkcjami, wielkością oraz zastosowanymki technologiami. W tym artykule postaramy się przedstawić bliżej pralkę BOSCH WAB2028SPL i zapoznać się z jej funkcjami.

BOSCH WAB2028SPL

Pralka ta posiada kilka ciekawych funkcji, z których warto wymienić między innymi funkcję dołożenia prania czy ochronę przed zalaniem. Pralka wyposażona jest także w innowacyjny program nazwany super krótkim. Korzystając z tego programu możemy wyprać mało zabrudzone ubrania w ciągu zaledwie piętnastu minut.

VarioPerfect

Funkcja VarioPerfect pozwala na takie ustawienie prania aby w zależności od aktualnych potrzeb oszczędzić czas lub energię elektryczną. Dzięki temu można aktywować zróżnicowany program prania polegający na szybkim praniu oszczędzającym czas lub energię elektryczną korzystając z programu EcoPerfect. Oszczędność energii bierze się ze skróconego czasu potrzebnego na odpowiednie nagrzanie wody.

ActiveWater

Bardzo ciekawą funkcją zastosowaną w pralce BOSCH WAB2028SPL jest funkcja ActiveWater. Jest to innymi słowami funkcja służąca do inteligentnego zarządzania zużyciem wody przez naszą pralkę. Jest ona wyposażona w dwustopniowy czujnik, który ocenia ilość prania w bębnie i dostosowuje odpowiednią ilość wody niezbędną do skutecznego prania. W wielu przypadkach daje to dużą oszczędność wody.

Podsumowanie

Pralka BOSCH WAB2028SPL to doskonały wybór dla wszystkich osób ceniących sobie przede wszystkim oszczędne i wytrzymałe produkty. Nie bez znaczenia jest tu także adekwatny stosunek jakości do ceny. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnych technologii, pralka Bosch będzie bezproblemowo służyła przez długie lata, nie nastręczając przy tym zbyt wielu problemów swojemu właścicielowi. Nie będzie także generowała dodatkowych kosztów związanych z uciążliwymi naprawami sprzętu.